12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneRazem dla Dobra. Szlachetna Paczka 2023

Razem dla Dobra. Szlachetna Paczka 2023

-

Szlachetna Paczka to szansa, aby razem postawić na dobro, gdyż wielkie serce łączy nas wszystkich.

W 23. edycji programu, który rozpoczął się 18 listopada, każdy z nas ma okazję zmienić życie najbardziej potrzebujących. Wystarczy odwiedzić stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybrać rodzinę i przygotować Szlachetną Paczkę. To nie tylko pomoc materialna, to wspólne działanie, które może odmienić czyjeś życie i sprawić, że Święta będą pełne radości.

Pomoc dla pani Darii i innych potrzebujących

Razem stać nas na dobro, zwłaszcza dla osób takich jak 41-letnia pani Daria, która samodzielnie wychowuje 7-letniego syna. Jej trudna sytuacja związana z chorobą, rakiem macicy i epilepsją sprawia, że codzienne życie to wyzwanie. Wpływamy na ich historie, oferując wsparcie. To nie tylko paczka – to zmiana życia dla tysięcy rodzin w potrzebie.

Efektywne pomaganie

Szlachetna Paczka umożliwia efektywne pomaganie przy niewielkim nakładzie środków. W zeszłym roku jedną rodzinę wspierało średnio 31 darczyńców. Kompletowanie paczek to nie tylko wsparcie materialne, to również nadzieja i przywracanie godności. Możemy to robić wspólnie, w rodzinie, szkole czy pracy.

Jak przygotować Szlachetną Paczkę?

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, wejdź na stronę programu Szlachetnej Paczki. Tam znajdziesz gotowe teksty, grafiki i narzędzia do podziału zadań. Możesz także skorzystać z akcji #PaczkujeMY, która zachęca do kompletowania paczek w grupach. To nie tylko sprawniejsza organizacja pomocy, ale również okazja do integrowania się wokół dobrego celu.

Podsumowanie

Razem możemy zmieniać świat na lepsze, wpływając na życie tych, którzy potrzebują wsparcia. Szlachetna Paczka to nie tylko inicjatywa charytatywna, to szansa na jedność i radość płynącą z pomagania. Dołącz do akcji, wybierz rodzinę i napisz razem z nami nowe historie pełne dobra.

Źródło: szlachetnapaczka.pl

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...