12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaEdukacjaSztuczna inteligencja w edukacji - wykład prof. Tomiego Kauppinena

Sztuczna inteligencja w edukacji – wykład prof. Tomiego Kauppinena

-

Prof. Tomi Kauppinen z Aalto University (Finlandia), światowej sławy ekspert w dziedzinie systemów poznawczych, sztucznej inteligencji (AI) i nauczania online, wygłosi wykład pt. „Our life with AI – designing learning experiences for humans”.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego PWr.

Prof. Tomi Kauppinen to wszechstronny naukowiec i nauczyciel akademicki. W swojej pracy łączy wiedzę o systemach poznawczych, sztucznej inteligencji i edukacji online. Wykorzystuje storytelling, wizualizację informacji i rozszerzoną rzeczywistość, aby ułatwić zrozumienie otaczającego nas świata. Na Aalto University kieruje zespołem Aalto Online Learning.

Temat wykładu

Podczas wykładu prof. Kauppinen skupi się na wpływie sztucznej inteligencji na edukację. Omówi on zarówno wyzwania, jak i możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie AI w nauczaniu. Prelegent przedstawi przykłady innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych opartych na sztucznej inteligencji, które mogą zrewolucjonizować sposób, w jaki się uczymy.

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe

Seminarium jest cyklem spotkań skierowanym do szerokiego grona odbiorców – studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy. Na Politechnice Wrocławskiej regularnie goszczą eksperci z różnych dziedzin, którzy dzielą się wynikami swoich badań.

patronat medialny
ŹródłoPWr
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...