12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaBaza firmTarczyński Arena Wrocław

Tarczyński Arena Wrocław

-

Tarczyński Arena Wrocław to nowoczesna hala sportowo-rozrywkowa, będąca jednym z najważniejszych obiektów tego typu we Wrocławiu.

Nazwa pochodzi od sponsora głównego, firmy Tarczyński, co dodatkowo podkreśla zaangażowanie lokalnych przedsiębiorstw w rozwój kultury sportowej w regionie.

Arena jest miejscem, gdzie odbywają się różnorodne wydarzenia, obejmujące zarówno sport, jak i rozrywkę. Znajduje się w niej nowoczesna sala widowiskowa, wyposażona w nowatorską infrastrukturę, pozwalającą na organizację zarówno koncertów, jak i imprez sportowych na najwyższym poziomie.

Obiekt może pomieścić tysiące widzów, co sprawia, że staje się centralnym punktem dla różnego rodzaju wydarzeń masowych. Dzięki elastycznemu układowi przestrzennemu oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, Tarczyński Arena zapewnia doskonałe warunki zarówno dla zawodników, jak i dla publiczności.


Adres:
Stadion Wrocław sp. z o.o.
Al. Śląska 1
54-118 Wrocław


Kontakt:
Tel. +48 71 77 68 000
biuro@stadionwroclaw.pl

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...