29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaKulturaTeatr Gracholka - niezwykły spektakl dla dzieci

Teatr Gracholka – niezwykły spektakl dla dzieci

-

Zapraszamy na niezwykły spektakl dla dzieci o nazwie „Firlej Dzieciom”, który odbędzie się 2 lipca. Podczas wydarzenia Teatr Gracholka zaprezentuje spektakl aktorsko-lalkowy, który przeniesie widzów w świat wyobraźni i przygód.

Scenografia w spektaklu zaskoczy widzów, a piękne lalki autorstwa Katarzyny Samosiej dodadzą mu wyjątkowego uroku. Akcja spektaklu jest dynamiczna, pełna humoru, wzbogacona piosenkami i muzyką napisaną przez Artura Dwulita. Sława Tarkowska-Orzełek jest odpowiedzialna za scenariusz i reżyserię.

Teatr Gracholka to autorski teatr lalek prowadzony przez Grażę Wielgus, doświadczoną animatorkę kultury i aktorkę. Przez wiele lat współpracowała ona z renomowanymi formacjami teatralnymi, takimi jak Teatr Małe Mi, Teatr Klinika Lalek, Teatr na Walizkach i Teatr Niebieski Kwiat. Jej spektakle są prezentowane zarówno na scenach teatralnych, jak i na świeżym powietrzu. 

Aktorzy Teatru Gracholka uwielbiają kontakt z publicznością i starają się dostarczyć treści pełne humoru, mądrości oraz zaskakującego przewrotu akcji. Ich spektakle są dedykowane widzom w każdym wieku. 

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!