27.7 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaEdukacjaTrwa nabór na studia magisterskie z Psychologii w Polkowicach

Trwa nabór na studia magisterskie z Psychologii w Polkowicach

-

Minister edukacji przyznał Uczelni Jana Wyżykowskiego uprawnienia do uruchomienia nowego kierunku studiów. Polkowicka uczelnia wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na psychologów, oferując atrakcyjne pięcioletnie studia magisterskie.

Uczelnia rozpoczyna program studiów, kładąc nacisk na specjalizację z zakresu psychologii dziecka i rodziny. Zawód psychologa staje się kluczowy w dynamicznym otoczeniu dzisiejszego świata. Również w Polsce rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny. Studenci będą mieli szansę w pełni wykorzystać to zainteresowanie.

Program studiów obejmuje pełen zakres rozwoju dziecka – od momentu poczęcia aż do dorosłości. Studenci zdobędą umiejętności diagnozowania trudności rozwojowych i emocjonalnych u dzieci, a także zrozumienia etapów ich wzrostu fizycznego i psychospołecznego.

Absolwenci studiów z psychologii znajdą zatrudnienie w różnorodnych sektorach, w tym zdrowiu, edukacji, biznesie, medycynie czy badaniach społecznych. Mogą pracować jako psycholodzy dziecięcy, eksperci ds. rozwoju dziecka, doradcy rodzinni czy w instytucjach edukacyjnych i organizacjach zajmujących się zdrowiem psychicznym.

Rekrutacja trwa. Proces rekrutacji odbywa się online, a dokumenty aplikacyjne można dostarczyć do Biura Rekrutacji w Polkowicach. 

Źródło: UG Polkowice

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!