12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaZdrowieUniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu wprowadza nowy system opieki medycznej

Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu wprowadza nowy system opieki medycznej

-

Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu wprowadza rewolucyjne zmiany w organizacji pracy. Dotychczasowe oddzielne kliniki zostają połączone w jedną jednostkę – Klinikę Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki. Decyzja ta przynosi liczne korzyści dla pacjentów.

Doświadczenia światowych ośrodków medycznych jednoznacznie wskazują, że większe jednostki z szerokim zakresem specjalizacji osiągają lepsze wyniki leczenia. Przekształcenie klinik urazowo-ortopedycznych ma na celu dostosowanie się do tych nowoczesnych standardów opieki medycznej.

Nowy system organizacji pracy gwarantuje pacjentom kompleksową opiekę w jednym miejscu, niezależnie od obszaru ciała, który wymaga leczenia. Interdyscyplinarny zespół specjalistów zapewnia pełną opiekę od kwalifikacji do rehabilitacji.

Zmiany nie wiążą się ze zmianą liczby łóżek i sal operacyjnych. Pacjenci będą kontynuować leczenie w tych samych miejscach, przy udziale tych samych doświadczonych specjalistów.

Przekształcenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu to krok w kierunku zapewnienia pacjentom wysokiej jakości leczenia i opieki medycznej.

Źródło: USK Wrocław

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...