niedziela, 3 marca, 2024

Usługi fit-out | Wymarzone biuro „pod klucz”

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Doradztwo architektoniczne i realizacja prac dla wymarzonego biura „pod klucz”, to główne spektrum działania zespołu Workplaces. W 2022 roku ten zespół specjalistów przygotował łącznie 53 700 mkw. w ramach realizacji projektów fit-out. 

Zmiany na rynku powierzchni biurowych wywołane pandemią sprawiły, że coraz więcej firm poszukuje profesjonalnego partnera do projektów z zakresu fit-out. Przyświeca im przede wszystkim optymalizacja kosztów przy jednoczesnym wdrażaniu planów rozwojowych. Odpowiedzią Globalworth na te potrzeby było stworzenie działu Workplaces. Oferuje on kompleksową aranżację powierzchni biurowych w obiektach z własnego portfela.

Celem działu Workplaces jest najbardziej efektywne przeprowadzenie najemcy przez cały proces prac fit-out. Doświadczony zespół specjalistów pracuje w modelu Design & Build, dostarczając realizację w sposób profesjonalny i kompleksowy. W efekcie przekłada się to bezpośrednio na wzrost zainteresowania najmem.

Jedną z najbardziej spektakularnych modernizacji przestrzeni biurowej na warszawskim rynku, wykonanej w ubiegłym roku przez dział Workplaces w Globalworth Poland, była aranżacja na powierzchni 13 000 mkw. dla Uniqa w biurowcu Warsaw Trade Tower. Wspomniany projekt w tym roku, wygrał główną nagrodę w kategorii Best Interior Concept w konkursie CIJ Awards Poland.

Wśród firm, które w 2022 roku współpracowały z Globalworth w zakresie projektów fit-out były m.in.:

  • MSD i Kakadu Zoo w Warsaw Trade Tower,
  • Jacobs i ASB w budynku Skylight oraz
  • Deloitte we wrocławskiej Renomie.

Jedną z największych realizacji na katowickim rynku powierzchni biurowych był projekt dla spółki z branży automatyki przemysłowej w A4 Business Park. W Katowicach zrealizowana została także aranżacja biura firma Getin Noble Bank w Silesia Star. W Krakowie specjaliści z Globalworth stworzyli nowe biura dla firm Genuine Parts Company i Alten w biurowcu Lubicz Park. Dział Workplaces w minionym roku zaaranżował też blisko 1 700 mkw. przestrzeni biurowej dla PGS Software w Tryton Business House w Gdańsku.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY