niedziela, 3 marca, 2024

VeloBank wspiera utalentowanych młodych ludzi

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

VeloBank ogłasza drugą edycję programu VeloTalent, który ma na celu wspieranie wybitnie utalentowanych przedstawicieli kultury, nauki i sportu. W pierwszej odsłonie bank docenił muzykę klasyczną, wydając płytę młodej pianistki Aleksandry Świgut.

Program VeloTalent to długoterminowy program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Jego celem jest wszechstronne wsparcie i promocja wyjątkowo uzdolnionych osób. W ramach programu VeloBank oferuje swoim beneficjentom:

  • wsparcie finansowe na realizację projektów artystycznych, naukowych lub sportowych
  • dostęp do mentoringu i szkoleń z zakresu budowania wizerunku, wystąpień publicznych,
  • prowadzenia komunikacji w social media, czy zarządzania finansami
  • promocję w mediach i w kanałach społecznościowych VeloBanku

Druga edycja programu startuje w pierwszym przyszłego roku. Będzie otwarta na wszystkich, którzy z pasją i zaangażowaniem rozwijają swoje zainteresowania i mają na swoim koncie ponadprzeciętne sukcesy.

Jako bank uniwersalny, stawiający na innowacyjność, chcemy docenić tych, którzy ciężko pracują, ale i kreatywnie wykorzystują nowe technologie do promowania życiowej pasji – podkreśla Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBanku.

Program VeloTalent to świetna okazja dla młodych, utalentowanych ludzi, aby rozwinąć skrzydła i osiągnąć swoje cele. VeloBank pokazuje, że synergia biznesu i kultury jest nie tylko możliwa, ale konieczna.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY