12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaBiznesVeloTalent - szansa na spełnienie artystycznych marzeń!

VeloTalent – szansa na spełnienie artystycznych marzeń!

-

Już po raz drugi VeloBank uruchamia program VeloTalent, mający na celu wsparcie młodych, utalentowanych twórców w rozwoju ich kariery.

W tym roku pula nagród obejmuje nie tylko granty finansowe, ale także profesjonalne szkolenia i wsparcie promocyjne.

Do kogo skierowany jest program?

O udział w programie mogą ubiegać się pełnoletni artyści, którzy nie ukończyli 35. roku życia i mogą pochwalić się imponującymi sukcesami w swojej dziedzinie. Ważne jest, aby aktywnie promowali swój talent przed szeroką publicznością i potrzebowali wsparcia w postaci mecenatu, aby móc dalej rozwijać swoje umiejętności.

Jak zgłosić się do programu?

Zgłoszenia do drugiej edycji VeloTalent można nadsyłać do 26 kwietnia 2024 roku. Aplikacja powinna zawierać standardowe informacje o karierze artysty, jej przebiegu i dotychczasowych sukcesach, a także 2-minutowy film, w którym kandydat zaprezentuje cel, jaki chciałby zrealizować dzięki wsparciu VeloBanku.

Jakie nagrody czekają na laureatów?

Laureat programu otrzyma nie tylko grant finansowy, ale też indywidualny pakiet profesjonalnych szkoleń oraz wsparcie promocyjne swojej działalności artystycznej. Ogłoszenie wyników nastąpi do 24 maja 2024 roku.

VeloTalent – więcej niż program

VeloTalent to nie tylko program stypendialny, ale także długofalowa strategia społecznej odpowiedzialności biznesu VeloBanku. Bank angażuje się w różnorodne działania na rzecz młodych talentów, obejmujące:

  • Mecenat nad VIA Dolny Śląsk, cyklem popularnych, amatorskich wyścigów kolarskich.
  • Spotkania ze studentami i dzielenie się ekspercką wiedzą z młodymi naukowcami zainteresowanymi nowoczesnym bankowaniem.
  • Docenianie utalentowanych nastolatków przy okazji otwarć regionalnych placówek bankowych.

Program VeloTalent to okazja dla młodych artystów na rozwinięcie skrzydeł i zbudowanie silnej pozycji na rynku. Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...