14 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNieruchomościVonage przedłuża umowę najmu w Retro Office House

Vonage przedłuża umowę najmu w Retro Office House

-

Vonage, wiodący dostawca usług komunikacyjnych w chmurze, zdecydował się przedłużyć obecną umowę najmu w Retro Office House na kolejne pięć lat .

Przedłużenie umowy najmu w Retro Office House jest kolejnym krokiem w strategicznym rozwoju Vonage na lokalnym rynku. Firma jest obecna w budynku od 2018 roku i od tamtej pory korzysta z dwóch pięter, które zapewniają odpowiednią przestrzeń dla rozwijającego się zespołu.

Bardzo się cieszymy, że Vonage stawia na Polskę oraz Wrocław i będziemy dalej rozwijać istniejące już zespoły. Powstaną też zupełnie nowe, np. do zarządzania produktem, UX, czy architecture, wzbogacając tym samym nasze obecne portfolio. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla Specjalistów z branży – komentuje Grzegorz Smoliński, Engineering Director and Site Lead Wrocław, Vonage.

Dwupoziomowa przestrzeń biurowa Vonage zajmuje imponujące 1000 metrów kwadratowych w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Wrocławia. Retro Office House to idealne połączenie architektury początku XX wieku z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Ten charakterystyczny budynek zlokalizowany w sercu Wrocławia oferuje zarówno elegancką architekturę, jak i perfekcyjnie zaprojektowaną przestrzeń biurową, cieszącą się uznaniem zarówno obecnych, jak i potencjalnych najemców.

Decyzję o przedłużeniu umowy najmu Vonage  zawarto po negocjacjach z Globalworth, właścicielem i zarządcą Retro Office House. W procesie negocjacyjnym najemcę reprezentowała firma doradcza Savills, która pomogła w osiągnięciu korzystnych warunków umowy dla obu stron.

Źródło: Globalworth

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!