12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaSportBrian Grubb łączy wakeskating i BASE jumping

Brian Grubb łączy wakeskating i BASE jumping [WIDEO]

-

Amerykański wakeskater i BASE jumper Brian Grubb dokonał niesamowitego wyczynu, łącząc dwa ekstremalne sporty w jeden.

Grubb przejechał 94 metry na desce zaczepionej do drona, a następnie przeskoczył przez krawędź basenu, wykonując 77-piętrowy skok BASE. Wylądował bezpiecznie na plaży w Dubaju, spełniając swoje marzenie i ustanawiając nowy kamień milowy w historii tych sportów.

Projekt „WakeBASE” był pomysłem Grubba, który od lat marzył o połączeniu wakeskatingu i BASE jumpingu.  Aby przygotować się do wyczynu, Grubb przeszedł rygorystyczny program treningowy. Współpracował z Milesem Daisherem, znanym legendą skoków BASE, który opracował dla niego plan treningowy obejmujący zarówno wakeskating, jak i BASE jumping. Grubb miał wówczas jedynie 26 wykonanych skoków BASE na swoim koncie.

W projekcie „WakeBASE” wykorzystano również najnowszą technologię. Grubb był ubrany w specjalny kombinezon i buty zaprojektowane przez markę Prada, które zapewniały mu optymalną wydajność i bezpieczeństwo. A dron, który go holował, został specjalnie dostosowany do tego projektu przez zespół Sebastiana Starego, dewelopera dronów.

Wyczyn Grubba w Dubaju jest nie tylko imponującym osiągnięciem sportowym, ale także modowym debiutem dla wakeskatingu i BASE jumpingu. W projekcie wykorzystano najnowszą technologię i współpracę z marką modową, co pokazuje, że te sporty mogą być atrakcyjne dla szerszej publiczności.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...