12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławWawel Truck we Wrocławiu - czekolada, zabawa i dobre emocje

Wawel Truck we Wrocławiu – czekolada, zabawa i dobre emocje

-

Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy, odwiedzi Wrocław w najbliższy piątek, 22 grudnia. Akcja odbywa się w ramach Świątecznego Konwoju Radia Zet.

W środku ciężarówki czekają na dzieci liczne atrakcje. Mogą one spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić wirtualną przejażdżkę po fabryce czekolady, poznać tajniki jej produkcji oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu.

To nie wszystko! W Wawel Trucku dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Michałkami, kultowymi postaciami marki. Dodatkowo, każdy odwiedzający ciężarówkę otrzyma mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy.

Wawel Truck we Wrocławiu

Interaktywna ciężarówka Wawel pojawi się na Placu Solnym we Wrocławiu w piątek, 22 grudnia, w godzinach 15:00-19:00. Wstęp jest bezpłatny.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...