25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaBiznesWebinarium ZUS: Nowe przepisy dotyczące zasiłków i Kodeksu Pracy

Webinarium ZUS: Nowe przepisy dotyczące zasiłków i Kodeksu Pracy

-

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) we Wrocławiu oraz Państwowa Inspekcja Pracy (PIP) Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu zapraszają na bezpłatne webinarium.

Szkolenie jest poświęcone zmianom w Kodeksie Pracy oraz zasiłkom z ubezpieczenia chorobowego. Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca 2023 r. (wtorek) w godzinach 9.00-12.00.

W ramach szkolenia eksperci omówią kluczowe zagadnienia dotyczące nowych przepisów. Będą poruszać następujące tematy:

  • Zmiany w ustawie o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa (ekspert ZUS),
  • Dyrektywa work-life balance (ekspert PIP),
  • Program – Efektywne zarządzanie ryzykiem zawodowym (ekspert PIP).

Więcej informacji na temat programu webinarium dostępnych jest na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Pracy pod adresem.

Rejestracja na spotkanie jest możliwa do 19 czerwca br. W celu zapisania się należy wysłać wiadomość e-mail na adres: szkolenia_zus_wroclaw@zus.pl.

Z kolei szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz aktualizacje związane z webinarium można znaleźć na stronie internetowej ZUS. 

Webinarium organizowane przez ZUS i PIP stanowi doskonałą okazję do zdobycia wiedzy na temat najnowszych zmian w zasiłkach oraz aktualnych regulacji z zakresu pracy i ubezpieczeń społecznych. Nie przegap.

Źródło: ZUS

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!