25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaKulturaWojciech Mazolewski Quintet - Vertigo Summer Jazz Festival

Wojciech Mazolewski Quintet – Vertigo Summer Jazz Festival

-

W środę, 26 lipca, na zielonym tarasie Wroclavii odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla miłośników jazzu. Wojciech Mazolewski Quintet zaprezentuje swoją najnowszą płytę „Spirit To All”. 

Wojciech Mazolewski od wielu lat słynie z tworzenia niezwykłego połączenia jazzu z rockiem. Jego unikalny styl zdobył uznanie nie tylko w Polsce, ale także na międzynarodowej scenie muzycznej. Mazolewski jest laureatem prestiżowych nagród, odnosi sukcesy w Europie, Ameryce Południowej i Japonii, gdzie zaskarbił sobie serca publiczności.

Wroclavia od pięciu lat aktywnie uczestniczy w Vertigo Summer Jazz Festival. Na jeden wieczór nasz zielony taras zamienia się w tętniącą jazzem, wyjątkową muzyczną przestrzeń. Ważną częścią naszej społecznej aktywności, jest współpraca z wrocławskimi ośrodkami kultury, takimi jak Vertigo Jazz Club & Restaurant, organizator festiwalu – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

Najnowsza płyta „Spirit To All” jest prawdziwą perłą wśród jazzowych produkcji. Zamyka w sobie historię o uczuciach i stanach ducha. Koncert Wojtka Mazolewskiego jest integralną częścią Vertigo Summer Jazz Festival. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu kulturalnym miasta, przyciągające utalentowanych artystów i muzycznych koneserów. Festiwal jest okazją do odkrycia różnorodności jazzu – od tradycyjnych brzmień po śmiałe, nowoczesne interpretacje.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 26 lipca, o godzinie 20:00, na poziomie +2 w centrum handlowym Wroclavia.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!