29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaBiznesWroclavia najlepszym centrum handlowym w Polsce

Wroclavia najlepszym centrum handlowym w Polsce

-

Wroclavia zwyciężyła w konkursie PRCH Retail Awards 2023 w kategorii „Obiekt Handlowy Roku – Best Performance”. Centrum handlowe otrzymało najwyższe wyróżnienie spośród największych obiektów w Polsce.

Wroclavia została nagrodzona za wysokie wskaźniki odwiedzalności i sprzedaży, a także za efektywność energetyczną i pozytywny wpływ na lokalną społeczność. 

Jury konkursu PRCH Retail Awards doceniło między innymi:

  • Wysokie wskaźniki odwiedzalności i sprzedaży
    Centrum handlowe odwiedza rocznie ponad 20 milionów osób, a średnia sprzedaż na metr kwadratowy jest wyższa niż w przypadku innych obiektów tej wielkości w Polsce.
  • Efektywność energetyczna
    Wroclavia jest jednym z najbardziej energooszczędnych centrów handlowych w Polsce. W 2022 roku centrum handlowe zaoszczędziło 10% energii w porównaniu do roku poprzedniego.
  • Pozytywny wpływ na lokalną społeczność
    Centrum angażuje się w szereg działań na rzecz społeczności lokalnej, takich jak sponsoring wydarzeń kulturalnych i sportowych, współpraca z lokalnymi organizacjami pozarządowymi czy edukacja ekologiczna.

Nagroda dla Wroclavii to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale także potwierdzenie, że centrum handlowe jest liderem branży w Polsce.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!