29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesWroclaw Fashion Outlet zaskakuje powrotem znanych marek i nowymi planami rozwoju

Wroclaw Fashion Outlet zaskakuje powrotem znanych marek i nowymi planami rozwoju

-

Wroclaw Fashion Outlet, popularne centrum handlowe zlokalizowane we Wrocławiu, od niedawna cieszy się powrotem uwielbianych marek modowych.

Mustang, New Balance, Crocs i Pierre Cardin, po dokonaniu gruntownych remontów i zmianie lokalizacji, ponownie otworzyły swoje salony dla klientów. Dodatkowo, już w lipcu planowane jest otwarcie salonu marki JOOP!, co niewątpliwie cieszy miłośników mody i poszukiwaczy okazji zakupowych.

Ostatnie modernizacje salonów w naszym centrum, którym niejednokrotnie towarzyszyło powiększenie przestrzeni zakupowej, to najlepszy dowód na silną pozycję Wrocław Fashion Outlet na rynku dolnośląskich centrów handlowych. Fakt, że obecne u nas od wielu lat marki inwestują w rozwój swoich lokali pokazuje, że wiążą one z naszym centrum swoją przyszłość i uznają nas za solidnego i sprawdzonego partnera. Ogromnie cieszy nas także ciągłe dążenie naszych najemców do zapewnienia klientom jak najszerszej oferty – zaznacza Aleksandra Perz, dyrektor Wrocław Fashion Outlet.

Mustang Jeans, marka modowa znana z tworzenia ponadczasowych klasycznych ubrań dla mężczyzn, przeszła metamorfozę. Salon został odświeżony i przeniesiony na nową lokalizację, oferując jeszcze bardziej nowoczesne i minimalistyczne wnętrze. Miłośnicy marki z pewnością będą zachwyceni tym odświeżonym miejscem, które teraz oferuje jeszcze lepsze doświadczenie zakupowe.

Kolejna marka, New Balance, znana z produkcji wysokiej jakości obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, również zdecydowała się powiększyć swój salon. Teraz klienci będą mieli jeszcze większy wybór produktów, które spełnią ich potrzeby sportowe i modowe.

Po kilku miesiącach współpracy w formule pop-up, marka Crocs zdecydowała o otwarciu stałego salonu we Wroclaw Fashion Outlet. Kultowe obuwie, wykonane z wygodnej pianki, teraz jest dostępne w nowym i stylowym wnętrzu. Miłośnicy wyjątkowego komfortu będą mogli cieszyć się zakupami w trwałym miejscu, gdzie będą mieli szeroki wybór różnorodnych wzorów i kolorów.

Oprócz powrotu znanych marek, Wroclaw Fashion Outlet planuje również rozszerzenie swojej oferty. Już wkrótce zostanie otwarty nowy salon marki Joop, co z pewnością wzbudzi zainteresowanie klientów. Marka Joop słynie z eleganckiej i luksusowej odzieży oraz akcesoriów, które są idealne dla osób poszukujących wyjątkowych i wyszukanych produktów.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!