12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościWrocław V Logistics Centre w pełni wynajęte – rusza rozbudowa

Wrocław V Logistics Centre w pełni wynajęte – rusza rozbudowa

-

Wrocław V Logistics Centre, zaledwie kilka miesięcy po ukończeniu budowy, jest już w pełni wynajęty.

Wśród najemców znalazła się m.in. firma Static Control, która otworzyła tam centrum fulfillment o powierzchni ponad 7 tys. mkw.

Sukces projektu nie dziwi. Park oferuje nie tylko doskonałą lokalizację z łatwym dostępem do autostrad A4 i A8 oraz dróg ekspresowych S3 i S5, ale też nowoczesne rozwiązania technologiczne i ekologiczne. Budynki wyposażone są w systemy inteligentnego zarządzania energią, oświetlenie LED i panele fotowoltaiczne. Otaczają je strefy zieleni z altanami, ławkami i wiatami rowerowymi, a także ładowarki dla aut elektrycznych i e-rowerów.

Najwyższa jakość GLP Wrocław V Logistics Centre inspirowana jest najnowszymi trendami w zakresie zrównoważonego rozwoju. Rozwój parku o kolejne, stale udoskonalane budynki użytkowane m. in. przez liderów e-commerce to w pewnym sensie kontynuacja tradycji tej lokalizacji, która już dwa tysiące lat temu była ważnym ośrodkiem rzemiosła i wymiany handlowej, co dokumentują przeprowadzone przez nas badania archeologiczne poprzedzające realizację projektu – mówi Michał Szczepaniak, Business Development Manager GLP.

Docelowo na 50-hektarowym terenie GLP Wrocław V Logistics Centre powstanie prawie 240 tys. mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Już w tym roku ruszy budowa kolejnych 66 tys. mkw., co odpowiada powierzchni 9 boisk piłkarskich!

Rozwój parku logistycznego to nie tylko dobra wiadomość dla firm szukających nowoczesnych powierzchni magazynowych, ale też dla lokalnej społeczności. Inwestycja generuje nowe miejsca pracy i stymuluje rozwój gospodarczy regionu.

Co więcej, GLP Wrocław V Logistics Centre staje się symbolem nowoczesnej logistyki, która łączy w sobie funkcjonalność, ekologię i troskę o komfort pracowników. To nie tylko magazyn, ale też przyjazne środowisko pracy i przestrzeń sprzyjająca zrównoważonemu rozwojowi.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...