niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaSportWrocław wzbogacił się o nową halę tenisową

Wrocław wzbogacił się o nową halę tenisową

-

reklama

Wrocławskie korty tenisowe przy ul. Pułtuskiej wzbogaciły się o nową halę tenisową. Kompleks z pięcioma kortami o twardej nawierzchni jest największym całorocznym obiektem tenisowym we Wrocławiu.

Hala tenisowa powstała w miejscu starego balonu tenisowego, który został zdemontowany w 2021 roku. Obiekt został zaprojektowany z uwzględnieniem opinii mieszkańców, którzy chcieli, aby teren kortów był bardziej dostępny i atrakcyjny.

Nowa hala tenisowa ma powierzchnię 2800 m². Znajdują się w niej pięć kortów tenisowych z certyfikowaną nawierzchnią akrylową typu Confosport. Latem dwie szczytowe ściany hali będą otwierane, co zapewni odpowiedni przewiew i komfort gry.

Hala tenisowa przy ul. Pułtuskiej ma zostać otwarta dla tenisistów w drugiej połowie września. Trwają obecnie procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Budowa hali tenisowej to pierwszy z trzech etapów inwestycji na terenie kortów tenisowych przy ul. Pułtuskiej. W kolejnych etapach zostaną wybudowane:

  • nowy budynek kortowy w miejscu obecnego, który zostanie rozebrany
  • zagospodarowane tereny zielone wokół kortów

Źródło: WCT Spartan

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Panthers Wrocław zyskują nowego partnera

Panthers Wrocław zyskują nowego partnera

Miłośnicy futbolu amerykańskiego we Wrocławiu z pewnością ucieszą się z tej wiadomości! Pasaż Grunwaldzki staje się oficjalnym partnerem Panthers Wrocław. Współpraca zapowiada się owocnie...