29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaNieruchomościWrocław zyskuje prestiżowy certyfikat BREEAM

Wrocław zyskuje prestiżowy certyfikat BREEAM

-

Pierwszy budynek w projekcie Nowa Strzegomska otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Komercjalizacją projektu Nowa Strzegomska zajmuje się międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Nowa Strzegomska – to projekt zespołu biurowców klasy A zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Kompleks będzie się składał z pięciu niezależnych budynków. Zaplanowano również parkingi podziemne oraz naziemne o łącznej planowanej powierzchni około 45-65 000 mkw. Przy realizacji tego projektu wykorzystane zostały najlepsze praktyki w projektowaniu. Zachowano zasady zrównoważonego rozwoju oraz technologiczne innowacje zapewniające najemcom doskonałe rozwiązania.  Potwierdzeniem realizacji przyjętych założeń jest uzyskany przez pierwszy budynek nowego kompleksu certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Nowa Strzegomska
Nowa Strzegomska

Zespół biurowców w ramach projektu Nowa Strzegomska posiada doskonałą lokalizację i dostęp zarówno do Obwodnicy Śródmiejskiej jak i do centrum miasta. Rozbudowana infrastruktura umożliwia dogodne połączenie z każdą częścią miasta zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (szybkie tramwaje). Nowoczesna i nawiązująca do tradycji zabudowa wkomponowana w otoczenie zieleni stwarza doskonałe warunki do pracy.

Jako Cushman & Wakefield jesteśmy odpowiedzialni za wsparcie właściciela w procesie komercjalizacji projektu Nowej Strzegomskiej. Wierzymy, że doskonała lokalizacja, wysoka jakość wykończenia powierzchni, zaawansowane rozwiązania architektoniczne i technologiczne potwierdzone certyfikacją BREEAM dla pierwszego etapu projektu oraz liczne udogodnienia zwiększające komfort pracy – zachęcą kolejnych najemców do wyboru Nowej Strzegomskiej – komentuje Marcin Siewierski, Associate, Regional Head Western Poland, Office Department, Cushman & Wakefield.

Nowa Strzegomska - Hol
Nowa Strzegomska – Hol

Devco Sp. z o.o. to deweloper i zarządca nieruchomości, działający na polskim rynku od 1997 r. Obecnie w portfelu spółki znajdują się własne kompleksy biurowe – Strzegomska Park oraz Wołowska Park we Wrocławiu, a także apartamenty w budynku „Wall ST.House”.

Źródło: infoWire.pl

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!