26 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaEdukacjaWrocławskie Centra Nauki Zdalnej - szansa na edukację dla ukraińskich dzieci

Wrocławskie Centra Nauki Zdalnej – szansa na edukację dla ukraińskich dzieci

-

Wrocław kontynuuje projekt Centrów Nauki Zdalnej, który daje ukraińskim dzieciom możliwość kontynuowania nauki w swoim kraju. W tym roku projekt został rozszerzony o nowe atrakcje i zajęcia dodatkowe.

Centra Nauki Zdalnej to miejsca, w których ukraińskie dzieci łączą się online ze swoimi szkołami w Ukrainie. W tym roku projekt został rozszerzony o 6 nowych klas, w których może uczyć się 72 uczniów w wieku od 13 do 18 lat.

Oprócz nauki w ukraińskim systemie oświaty, uczniowie mają także możliwość udziału w zajęciach dodatkowych z języka polskiego i angielskiego. W planach są również inne atrakcje, takie jak zajęcia plastyczne, muzyczne czy sportowe.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Aby zapisać dziecko do Centrum Nauki Zdalnej, należy złożyć oświadczenie o kontynuacji nauki w ukraińskim systemie oświaty. Oświadczenie można złożyć osobiście w kancelarii Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia lub wysłać pocztą.

Wrocławskie Centra Nauki Zdalnej to doskonała okazja dla ukraińskich dzieci, aby kontynuować naukę w swoim kraju. Projekt umożliwia im zachowanie ciągłości edukacji i zdobywanie nowych umiejętności.

Źródło: UM Wrocław

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!