31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Kalendarz wydarzeńMTT Wrocław 2025 | Największe targi turystyczne w Polsce

MTT Wrocław 2025 | Największe targi turystyczne w Polsce

Start wydarzenia

21/03/2025

Temat

turystyka

Miasto

Wrocław

Czas trwania

3 dni

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu to największa impreza targowa w Polsce w swojej branży. 

Na targach swoje stoiska wystawiają firmy z Polski i zagranicy. Można na nich znaleźć oferty biur podróży, hoteli, atrakcji turystycznych, a także sprzętu i usług związanych z turystyką.

W ramach targów odbywają się również liczne imprezy towarzyszące, takie jak Festiwal Podróżników, prelekcje i warsztaty.

Festiwal Podróżników

Festiwal Podróżników to cykl spotkań z podróżnikami, którzy opowiadają o swoich wyprawach. W programie festiwalu znajdują się prelekcje, pokazy multimedialne, a także konkursy z nagrodami.


kalendarz wydarzen


Prelekcje i warsztaty

W ramach targów odbywają się również prelekcje i warsztaty z zakresu turystyki. W programie są wykłady o różnych kierunkach podróży, wskazówki dotyczące planowania wyjazdów, a także praktyczne porady dotyczące podróżowania. Wystąpią m.in.:

  • przedstawiciele biur podróży, którzy przedstawią oferty wyjazdów na różne kierunki,
  • eksperci z zakresu turystyki, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • instruktorzy, którzy nauczą, jak bezpiecznie podróżować.

Jak dojechać na targi?

MTT Wrocław odbywają się na Stadionie Wrocław, w części targowo-konferencyjnej. Do stadionu można dojechać komunikacją miejską lub samochodem. Przy stadionie znajduje się parking płatny.

Dla kogo?

Targi MTT Wrocław to doskonała okazja dla wszystkich, którzy planują wakacje lub weekendowy wyjazd. Na targach znajdziemy oferty wyjazdów na różne kierunki, a także dowiemy się więcej o różnych atrakcjach turystycznych. Targi są również ciekawą propozycją dla miłośników podróży, którzy chcą poznać nowe miejsca i ludzi.

Organizator: MTT
Lokalizacja: Tarczyński Arena Wrocław
Koszt: płatne
Bilety/zapisy:


Bilety i zapisy na wydarzenia

PODOBNE WYDARZENIA

KONFERENCJE | TARGI | SZKOLENIA

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2024 w Poznaniu

Targi Tour Salon to wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich, którzy kochają odkrywać świat. Bez względu na to, czy jesteś...
turystyka
październik 2024

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw 2024

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw to niezbędne spotkanie dla każdego, kto jest związany z branżą turystyczną. Targi oferują platformę do...

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2024

TT Warsaw to prestiżowe wydarzenie w kalendarzu branży turystycznej Europy. Przez trzy dni czołowe firmy z Polski i zagranicy prezentują...