25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościWykład prof. Keesa Christiaanse o projektowaniu kampusów uniwersyteckich

Wykład prof. Keesa Christiaanse o projektowaniu kampusów uniwersyteckich

-

Po wakacyjnej przerwie wraca cykl otwartych wykładów w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej.

Gościem pierwszego spotkania będzie wybitny architekt i urbanista – prof. Kees Christiaanse z ETH w Zurychu. Wykład „Campus and the City” odbędzie się 9 października 2023 r. o godz. 18 w Centrum Kongresowym PWr (bud. D-20, ul. Janiszewskiego 8). Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Prof. Christiaanse jest światowej sławy urbanistą, który specjalizuje się w projektowaniu kampusów uniwersyteckich i rewitalizacji przestrzeni miejskich. Jest założycielem i partnerem w firmie KCAP (Kees Christiaanse Architects and Planners), która ma biura w Rotterdamie, Szanghaju i Zurychu.

W swoim wykładzie prof. Christiaanse opowie o roli kampusów uniwersyteckich w przestrzeni miejskiej. Wstęp na wykład jest wolny, obowiązują jednak wcześniejsze zgłoszenia za pośrednictwem serwisu Evenea: https://wroclaw.tech/kees-christiaanse

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe to cykl skierowany do szerokiego grona odbiorców – studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy. Na Politechnice Wrocławskiej regularnie goszczą eksperci z różnych dziedzin, którzy chętnie dzielą się wynikami swoich badań.

Źródło: PWr

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!