29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaWywiad Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba chwilę poczekać

[WYWIAD] Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba chwilę poczekać

-

Organizacja wesela to niezwykle ważne wydarzenie, zarówno dla przyszłych małżonków, jak i dla przedsiębiorców z branży ślubnej.

Rozmawiamy z Panem Krzysztofem Kostrzewskim, doświadczonym managerem restauracji Maria z Wałbrzycha, o kluczowych aspektach organizacji perfekcyjnego przyjęcia weselnego.

Zapraszamy do lektury, która z pewnością dostarczy cennych informacji zarówno Parom Młodym, jak i wszystkim, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat organizacji ślubów.

[WYWIAD] Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba chwilę poczekać
Źródło: Hotel & Restauracja Maria, dekoracje: Agnes Dekoracje

Od lat słyniecie z organizacji wyjątkowych wesel. Co sprawia, że pary tak chętnie wybierają właśnie Waszą restaurację?

Sekret tkwi w kilku elementach. Po pierwsze, stawiamy na elastyczność. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde wesele jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. Po drugie, mamy ogromne doświadczenie w branży. Od lat doskonalimy swoje umiejętności i znamy wszystkie tajniki organizacji perfekcyjnego przyjęcia. Po trzecie, oferujemy różnorodność. Posiadamy sale o różnym klimacie i wielkości, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Po czwarte, dbamy o każdy szczegół. Szerokie zaplecze techniczne, wykwalifikowany personel i najwyższej jakości usługi to gwarancja udanego wesela.

Jak budujecie zaufanie przyszłych małżonków?

Podstawą jest aktywne słuchanie. Uważnie słuchamy pomysłów i marzeń par, starając się w pełni zrozumieć ich wizję tego wyjątkowego dnia. Nie narzucamy swoich rozwiązań, a jedynie proponujemy różne opcje realizacji ich planów. Ostateczne decyzje zawsze należą do organizatorów.

[WYWIAD] Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba chwilę poczekać
Źródło: Hotel & Restauracja Maria, dekoracje: Agnes Dekoracje

Organizacja takiej imprezy to niezłe wyzwanie. Jak wszystko dopiąć na ostatni guzik?

Przede wszystkim stawiam na stałą dyspozycyjność. Jestem dostępny dla par młodych na każdym etapie przygotowań, od pierwszego spotkania aż do zakończenia wesela. Organizujemy wiele spotkań roboczych, podczas których omawiamy wszystkie szczegóły i ustalamy plan działania. W dniu ślubu jestem obecny od samego początku do końca, czuwając nad prawidłowym przebiegiem przyjęcia. Dodatkowo, wszystkie sale są monitorowane, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort gości. W razie potrzeby mamy natychmiastowy dostęp do zaplecza technicznego, aby błyskawicznie reagować na wszelkie nieprzewidziane sytuacje.

[WYWIAD] Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba chwilę poczekać
Źródło: Hotel & Restauracja Maria, dekoracje: Agnes Dekoracje

Wesele to nie tylko jedzenie i dekoracje. Jak więc stworzyć niezapomniane wspomnienia?

Tu odpowiem krótko. Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba chwilę poczekać. A tak na poważnie. Granice wyznacza jedynie budżet! Współpracujemy z doświadczonymi podwykonawcami, takimi jak dekoratorzy, fotografowie, DJ-e czy animatorzy, którzy potrafią stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Oferujemy również niestandardowe atrakcje, takie jak podświetlany parkiet taneczny, pokazy sztucznych ogni czy występy artystyczne. Jesteśmy otwarci na kreatywne sugestie Par Młodych i chętnie pomożemy im zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły.

Jakie trendy obserwuje Pan w branży? Planujecie wdrożyć jakieś innowacje?

Mamy łącznie 8 sal o różnej powierzchni i w różnym klimacie. Każdą z nich można dowolnie aranżować. Posiadamy zarówno krzesła tapicerowane oraz Chiavari, stoły okrągłe i prostokątne, obrusy od zwykłych po cekinowe. Proszę pamiętać, że każdego roku zmienia się dominujący kolor w dekoracji sal. Pamietam rok 2017 lub 2018 i wtedy królował kolor miętowy. Od zeszłego roku prym wiedzie czerń i złoto. Bling bling, czyli na bogato. Innowacje? Marzy mi się na środku sali okrągły podest na pierwszy taniec, który podnosi się na wysokość 50 cm.

[WYWIAD] Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba chwilę poczekać
Źródło: Hotel & Restauracja Maria, dekoracje: Agnes Dekoracje

Jak radzicie sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami?

Na wypadek awarii prądu posiadamy agregat prądotwórczy, który zapewnia niezależność energetyczną. Dysponujemy również zapleczem technicznym i kadrowym, które pozwala nam błyskawicznie reagować na problemy. W razie potrzeby możemy liczyć na pomoc doświadczonych techników, którzy są w stanie usunąć każdą usterkę. Stosujemy również wewnętrzne procedury, które zapewniają sprawną reakcję w sytuacjach kryzysowych. Dzięki temu Goście mogą w pełni cieszyć się zabawą bez obawy o jakiekolwiek zakłócenia.

Organizacja wesela to ogromna odpowiedzialność. Jakie cechy powinien posiadać idealny manager?

Idealny manager to osoba dyspozycyjna, empatyczna i o wysokiej kulturze osobistej. Powinna być cierpliwa, odporna na stres i umieć błyskawicznie podejmować trafne decyzje. Ważna jest również umiejętność budowania relacji z ludźmi i nawiązywania kontaktów. Dobry manager to osoba, która potrafi dostrzec potrzeby klienta i sprostać jego oczekiwaniom.

[WYWIAD] Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba chwilę poczekać
Źródło: Hotel & Restauracja Maria, dekoracje: Agnes Dekoracje

Co sprawia Panu największą satysfakcję?

Największą satysfakcją jest dla mnie wdzięczność i zadowolenie par młodych. To niesamowite uczucie móc tworzyć dla nich ten wyjątkowy dzień i spełniać ich marzenia. Cieszę się, gdy słyszę słowa uznania. To motywuje mnie do dalszej pracy i ciągłego rozwoju.

Jakie rady udzieliłby Pan klientom, którzy stoją przed wyborem restauracji na swoje wesele?

Przede wszystkim nie sugerujcie się opiniami w internecie. Marketing szeptany to najlepsza reklama. Najlepiej odwiedźcie lokal przed spotkaniem z managerem i zbudujcie własną opinię. Podczas spotkania zadawajcie jak najwięcej pytań, aby rozwiać wszystkie swoje wątpliwości. Pamiętajcie, że to Wy jesteście organizatorami tego wydarzenia i macie prawo do tego, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Czym jest idealne wesele?

Jak to mówią, rzecz gustu nie podlega dyskusji. Po tylu latach w branży uważam, że każde wesele jest idealne na swój sposób. Z doświadczenia wiem, że im lepiej się pozna parę młodą tym wesele jest perfekcyjniejsze. Oczywiście zawsze można coś poprawić, ale najważniejsze jest to, aby para młoda i ich goście bawili się wyśmienicie i na długo zapamiętali ten wyjątkowy dzień.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!