12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławWzmocnienie wrocławskiego oddziału Wód Polskich

Wzmocnienie wrocławskiego oddziału Wód Polskich

-

Doświadczony inżynier i ekspert w dziedzinie gospodarki wodnej, Jacek Drabiński, dołączył do zespołu Wód Polskich we Wrocławiu.

Jacek Drabiński obejmuje stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Ochrony Przed Powodzią i Suszą. Nominacja ta wzmacnia kluczowy departament w obliczu coraz większych wyzwań hydrologicznych, z jakimi boryka się region.

Drabiński to absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu (kierunek Inżynieria Środowiska) z bogatym doświadczeniem w realizacji i zarządzaniu inwestycjami hydrotechnicznymi. Posiada uprawnienia budowlane i ukończył studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej w zakresie Międzynarodowych Procedur Organizacji Inwestycji według FIDIC.

Związany z wodą od lat

W latach 2003-2018 Drabiński był związany z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, gdzie pełnił m.in. funkcje Kierownika Wydziału Przygotowania i Realizacji Inwestycji, Kierownika Jednostki Realizacji Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w dorzeczu Odry (JRP POPDO) oraz Kierownika Jednostki Realizacji Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w dorzeczu Odry i Wisły (JRP OPDOW). W 2018 roku pełnił już funkcję Zastępcy Dyrektora RZGW we Wrocławiu ds. Powodzi i Suszy.

Doświadczenie Drabińskiego obejmuje również pracę w Urzędzie Miejskim Wrocławia (Wydział Inżynierii Miejskiej, Departament Infrastruktury Miejskiej oraz Wydział Wody i Energii, Departament Zrównoważonego Rozwoju) oraz w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu (koordynator i kierownik projektu w Dziale Inwestycji).

Źródło: RZGW Wrocław

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...