10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNieruchomościŻerniki Na Novo II. 379 nowych mieszkań we Wrocławiu!

Żerniki Na Novo II. 379 nowych mieszkań we Wrocławiu!

-

ATAL rozszerza swoją ofertę we Wrocławiu o 379 mieszkań i 9 lokali usługowych w ramach II etapu inwestycji Żerniki Na Novo.

Osiedle, budowane przy Alei Architektów, wpisuje się w unikatową koncepcję urbanistyczną WuWA2, inspirowaną międzywojenną ideą wzorcowego osiedla.

II etap Żerniki Na Novo obejmuje cztery budynki z mieszkaniami o metrażach od 35 do 95 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Ta różnorodność pozwala na dopasowanie przestrzeni do potrzeb zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Szczególnie atrakcyjne są 3-pokojowe lokale, stanowiące około połowę oferty.

Dla tego obszaru od lat mamy sprecyzowaną koncepcję wieloetapowej inwestycji. Wpisuje się to w rozwój przestrzenny dzielnicy Żerniki, dla której wrocławski samorząd przyjął modelowe założenia urbanistyczne, a do ich realizacji zaprosił architektów i deweloperów. Dzięki temu kreuje się tutaj bardzo dobra i w pełni funkcjonalna przestrzeń do życia. Atrakcyjna ze względu na bliskość terenów rekreacyjnych, doskonałą komunikację i dużą dynamikę rozwoju infrastruktury – mówi Angelika Kliś, członkini zarządu ATAL.

Ceny mieszkań w stanie deweloperskim wahają się od 10 900 do 14 300 zł za mkw. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz” w ramach jednego z trzech pakietów ATAL Design, w cenie już od 999 zł za mkw.

Nowoczesna architektura i dbałość o detale

Budynki osiedla Żerniki Na Novo II charakteryzują się nowoczesną architekturą nawiązującą do klasycznego stylu. Kontrastująca kolorystyka, drewniane akcenty i liczne przeszklenia nadają całości oryginalnego charakteru. Inteligentne oświetlenie zapewnia bezpieczeństwo i kameralny klimat. Natomiast starannie dobrane kompozycje roślin i ciekawie zaaranżowane strefy relaksu tworzą przyjemną przestrzeń do wypoczynku.

Osiedle Żerniki Na Novo usytuowane jest w dynamicznie rozwijającej się okolicy, która oferuje wszystko, co niezbędne do codziennego życia. Z kolei bliskość głównych dróg wyjazdowych z miasta (AOW i autostrady A4) gwarantuje szybką podróż w każdym kierunku.

Atrakcyjne otoczenie

Lokalizacja osiedla jest idealna dla osób ceniących kontakt z naturą. W pobliżu znajdują się popularne Kąpielisko Glinianki, ogródki działkowe, Park Pilczycki i Las Kuźnicki. Z kolei miłośnicy sportu docenią bliskość stadionu Tarczyński Arena Wrocław. 

W sąsiedztwie planowana jest modernizacja drogi ze ścieżkami rowerowymi przy ul. Kosmonautów, rozbudowa linii tramwajowej z zajezdnią oraz budowa nowoczesnego i wielofunkcyjnego centrum sportowego.

ŹródłoATAL

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!