12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaEdukacja100 000 zł na remont i wyposażenie pracowni!

100 000 zł na remont i wyposażenie pracowni!

-

Zielone Laboratoria TAURONA to program w którym szkoły mogą wygrać 100 000 zł. Zwycięska szkoła może przeprowadzić remont i wyposażyć laboratoria do nauki przedmiotów ścisłych. 

Do programu mogą aplikować szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Inwestycja dotyczy województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Docenione zostaną najatrakcyjniejsze prezentacje samych szkół, jak i planowanych pracowni. Zgłoszenia powinny być przygotowane w formie wideo lub prezentacji multimedialnych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.labolatoria.tauron.pl. 

– TAURON konsekwentnie rozwija gospodarkę opartą na wiedzy. Budując nowoczesną energetykę, opartą o źródła odnawialne, potrzebujemy fachowców, którzy będą gotowi sprostać nowym wyzwaniom. Myśląc więc o przyszłości firmy i gospodarki na południu Polski inwestujemy w szkoły, bo to właśnie wiedza daje najwyższą stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału – wyjaśnia Paweł Szczeszek, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

TAURON wspiera naukę

TAURON od lat wspiera szkoły i inne placówki edukacyjne, m.in. tworząc w technikach klasy patronackie, w których obecnie uczy się 1300 osób. Najlepsi uczniowie mogą liczyć na stypendia naukowe fundowane przez firmę. TAURON organizuje zajęcia, a także praktyki i staże zawodowe w rzeczywistych warunkach pracy. W proces nauczania zaangażowani są także sami pracownicy TAURONA, wcielający się w rolę wykładowców i prowadzących warsztaty merytoryczne.

patronat medialny
ŹródłoinfoWire.pl
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...