26 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławŻłobek przy ul. Sygnałowej we Wrocławiu laureatem konkursu na najbardziej innowacyjny żłobek...

Żłobek przy ul. Sygnałowej we Wrocławiu laureatem konkursu na najbardziej innowacyjny żłobek w Polsce

-

Wrocławski żłobek przy ul. Sygnałowej został laureatem ogólnopolskiego konkursu na najbardziej innowacyjny żłobek w Polsce. Placówka otrzymała również specjalną nagrodę za wzorcowy jadłospis dla maluchów.

W konkursie zorganizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych wzięło udział ponad 100 placówek z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się 35 żłobków.

Żłobek przy ul. Sygnałowej to jedna z najnowocześniejszych placówek w Polsce. Rozpoczął działalność w 2020 roku i zapewnia opiekę 220 maluchom od 20 tygodnia życia.

Żłobek kładzie również duży nacisk na zdrowe odżywianie dzieci. Posiłki przygotowywane są na miejscu z produktów wysokiej jakości, pochodzących od lokalnych dostawców. Jadłospisy są przygotowywane przez dietetyka klinicznego. Placówka posiada również certyfikat Zdrowego i Racjonalnego Żywienia.

Źródło: UM Wrocław

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!