22.5 C
Wrocław
wtorek, 21 maja, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneZlot Pojazdów Zabytkowych w Parku Leśnym – 10 września!

Zlot Pojazdów Zabytkowych w Parku Leśnym – 10 września!

-

W niedzielę, 10 września, w godzinach od 11:00 do 18:00, odbędzie się 6. Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych. Zlot odbędzie się Parku Leśnym, otoczonym malowniczą zielenią i zabytkową scenerią strzelnicy artyleryjskiej.

Pasjonatów motoryzacji zabytkowej czekają niezwykłe atrakcje. Na zlocie będzie można podziwiać olśniewające pojazdy z przeszłości, które zachwycą pięknem i klasycznym stylem. Unikatowe modele zapierające dech w piersiach z pewnością zachwycą wszystkich uczestników. Uczestnicy zlotu będą mogli skorzystać również ze strefy food trucków i skosztować dania z różnych kuchni świata. 

Aby wziąć udział w Zlocie, należy wypełnić karty zgłoszeniowe dostępne jako załącznik nr 1 do regulaminu. Można je przesłać drogą mailową na adres: zlot.lubin@gmail.com lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora (Rynek 28, 59–300 Lubin) w dni robocze, w godzinach 8.00-16.00. Warto pamiętać, że złożenie zgłoszenia wiąże się z zapoznaniem się z regulaminem oraz klauzulą RODO. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 1 września 2023r.

Źródło: Muzeum Historyczne w Lubinie

patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!