12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaEdukacjaZostań ekspertem cyberbezpieczeństwa. Zapisz się na bezpłatny kurs online!

Zostań ekspertem cyberbezpieczeństwa. Zapisz się na bezpłatny kurs online!

-

W obliczu rosnącego zagrożenia cyberatakami, Santander Bank Polska i Politechnika Poznańska uruchamiają bezpłatny kurs online „Cyberbezpieczeństwo dla każdego”.

Dwuetapowe szkolenie ma na celu podniesienie świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa w sieci i wyposażenie uczestników w praktyczne narzędzia do ochrony przed cyberprzestępcami.

Kurs skierowany jest do osób pełnoletnich mieszkających w Polsce, które chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze cyberbezpieczeństwa.  Pierwszy etap szkolenia skupia się na budowaniu fundamentalnej wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa. Wybitni eksperci, m.in. Piotr Konieczny z Niebezpiecznik.pl, poprowadzą wykłady na temat:

  • Tworzenia bezpiecznych haseł
  • Zagrożeń związanych ze sztuczną inteligencją
  • Zasad bezpieczeństwa użytkowania urządzeń mobilnych
  • Ochrony prywatności w mediach społecznościowych

Drugi etap kursu poświęcony jest bardziej zaawansowanym zagadnieniom, takim jak testowanie aplikacji webowych. Uczestnicy otrzymają trzymiesięczny dostęp do nagrań wykładów na żywo oraz do kanału Discord, gdzie będą mogli zadawać pytania i wymieniać się doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Rekrutacja do kursu trwa do 6 maja 2024 roku. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz aplikacyjny na platformie Santander Open Academy i pomyślnie przejść test sprawdzający umiejętności. Liczba miejsc jest ograniczona do 2500.

patronat medialny
ŹródłoSantander
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...