10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesMarketingZrównoważony rozwój w reklamie zewnętrznej

Zrównoważony rozwój w reklamie zewnętrznej

-

Polenergia oraz Clear Channel Poland nawiązały strategiczną współpracę.

W ramach partnerstwa, Polenergia zasila nośniki cyfrowe Clear Channel Poland zieloną energią. W ten sposób firma przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego branży reklamowej.

Emisja spotów wizerunkowych

Wspólną inicjatywę obu firm wieńczy kampania wizerunkowa, której spoty emitowane są na ponad 200 ekranach digitalowych Clear Channel Poland. Kampania promuje wartości zrównoważonego rozwoju i podkreśla zaangażowanie obu firm w budowanie odpowiedzialnej przyszłości.

Dostawy zielonej energii

Od 1 stycznia 2024 roku, Polenergia Sprzedaż, spółka zależna Grupy Polenergia, dostarcza zieloną energię z Farmy Wiatrowej Dębsk do nośników cyfrowych Clear Channel Poland. Długoterminowy kontrakt smart cPPA gwarantuje zasilanie reklam przez 5 kolejnych lat, co przekłada się na znaczące oszczędności emisji CO2.

Partnerstwo dla zrównoważonej przyszłości

Współpraca Polenergii i Clear Channel Poland wyznacza nowy standard dla branży reklamy zewnętrznej, stawiając na pierwszym miejscu troskę o środowisko naturalne. Połączenie doświadczenia i zasobów obu firm staje się katalizatorem pozytywnych zmian, budując fundament dla zrównoważonej przyszłości reklamy i polskiej energetyki.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!